Powrót do Hollywood

Tłumaczenie: M. Kołodzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Cheek to cheek
83-7070-071-3
Harlequin Super Romance
ek_ek

Wszystko zaczęło się kiedyś w Hollywood. Price i Anita, znany duet taneczny, popełnili błąd, którego żałowali całe życie. Po pięćdziesięciu latach spotkali się znowu. Spotkały się też ich dzieci. Młode pokolenie odczuwa brzemię przeszłości, ciężar domniemanych i rzeczywistych win swoich rodziców. Jedni chcą swoje błędy naprawiać, drudzy pragną ich uniknąć. Nie jest to łatwe, ale w Hollywood wszystko jest możliwe.

carly32 | 2015-08-23
liaguszka | 2015-04-19