Trzy domy

Wydawnictwo: Czarna Owca
bajka, opowieść, dzieci
Sandra Zdzuj

Bohaterkami są żywiołowe, niezwykle pomysłowe siostry Świniarskie. Ponieważ są muzykalne, zakładają zespół muzyczny "Svinarsky Sisters". Towarzyszymy im w rozwoju, dorastaniu, obserwujemy różnice charakterów i odmienne pomysły na życie. Siostry są radosne i pogodne, bardzo ze sobą związane. Przeżywają Jednak w tę radosną i pogodną egzystencję sióstr wkracza bezwzględny złodziej Dariusz Wilczyński, który swoimi wybrykami rodem z kryminału, zaczyna terroryzować całą okolicę...

Autor książki, Jacek Podsiadło sam przyznaje, że Dariusz wepchnął się do bajki na siłę. Jednak z jego obecności wynikają zupełnie niesamowite niespodzianki. Bajka kończy się zaskakująco i nieprzewidywalnie...

źródło opisu: Czarna Owca, 2009

źródło okładki: Czarna Owca, 2009

Agnieszka | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Bajka co dzieje się niedawno temu. Zabawna, ładnie brzmiąca, z pięknym morałem i ślicznie wydana. Muszę kiedyś wypróbować na siedmio/ośmioletnim człowieku.

Dzolina | 2016-07-05

Świetna, pełna inteligentnego humoru i błyskotliwych myśli bajka dla mniejszych i większych! Godna polecenia!

SuperNati | 2016-03-30
Przeczytana: 30 marca 2016

TA KSIĄŻKA JEST JEDNĄ Z LEPSZYCH KSIĄŻEK. NAJBARDZIEJ POLECAM TO DZIEWCZYNOM W WIEKU 10-13 LAT.

artemida | 2012-11-12
Przeczytana: 2010 rok

Zachwyca swym urokiem i bawi znakomitym humorem. Piękna historia otwartych drzwi ;)

Romsi | 2011-10-14

jak na możliwości Podsiadły raczej marnie i kiepsko- jestem mocno zawiedziona, ale moja miłość do tego pisarza nie pozwala jeszcze bardziej obniżyć oceny. Może on nie powinien pisać dla dzieci?

zmudy | 2011-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2011

Zabawna powiastka oparta na motywie bajki o trzech świnkach.

madzia57 | 2013-09-30
Przeczytana: 06 marca 2009

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

AnneBlack | 2015-08-24
Przeczytana: 23 sierpnia 2015