Konie, dziewczyna i pies. Pamiętnik

Jacek Podsiadło Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca

1914

„Świat właśnie dlatego jest ciekawy, że nie wszyscy robią to samo w tej samej chwili.
Wyobrażacie sobie, dorośli, jaki piękny byłby świat, gdyby wszyscy zajmowali się przede wszystkim sobą? Gdyby każdy żył po swojemu i co innego robił?”
Różnorodność to podstawa. Każdy z nas jest inny, ma inne marzenia, umiejętności, plany, zalety, wady, podejście do życia. O tym bogactwie...

Ten pamiętnik, to tak naprawdę książka skierowana do dzieci po 10 roku życia, którą przygotowało Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Napisał ją Jacek Podsiadło, natomiast ilustracje do publikacji wykonała Agnieszka Świętek.

Bohaterką książki i autorką pamiętnika, jest jedenastoletnia dziewczynka. Jest NASTOlatką i trzeba o tym pamiętać, ponieważ, ten, kto nazwie ją dzieckiem,...

• Audioteka
  • 2019