Trzy domy

2009-05-01
bajka opowieść dzieci

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Okładka książki Książki. Magazyn do czytania nr 3 (66) / 2024 Izabella Adamczewska, Biserka Ćejović, Piotr Cieśliński, Emilia Dłużewska, Maciej Jarkowiec, Piotr Kofta, Nicole Krauss, Wojciech Kuczok, Radosław Leniarski, Renata Lis, Natalia Malek, Lorrie Moore, Dariusz Nowacki, Monika Ochędowska, Wojciech Orliński, Marta Podgórnik, Jacek Podsiadło, Katarzyna Puzyńska, Agata Pyzik, Radek Rak, Redakcja magazynu Książki, Maciej Robert, Katarzyna Sawicka-Mierzyńska, Marcin Sendecki, Magdalena Środa, Karolina Sulej, Natalia Szostak, Lew Tołstoj, Olga Wróbel
Ocena 5,7
Książki. Magaz... Izabella Adamczewsk...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania nr 2 (65) kwiecień 2024 Izabella Adamczewska, Anne Applebaum, Justyna Bargielska, Łukasz Barys, Katarzyna Boni, Biserka Ćejović, Elżbieta Cherezińska, Piotr Cieśliński, Didier Eribon, Maciej Hen, Urszula Honek, Maciej Jarkowiec, Jerzy Jarniewicz, Miłada Jędrysik, Ryszard Koziołek, Małgorzata Lebda, Pierre Lemaitre, Renata Lis, Zbigniew Mentzel, Weronika Murek, Dariusz Nowacki, Monika Ochędowska, Łukasz Orbitowski, Wojciech Orliński, Jacek Podsiadło, Agata Pyzik, Michał R. Wiśniewski, Radek Rak, Redakcja magazynu Książki, Małgorzata Rejmer, Marcin Sendecki, Agnieszka Sowińska, Magdalena Środa, Andrzej Stasiuk, Maria Stiepanowa, Katarzyna Surmiak-Domańska, Natalia Szostak, Katarzyna Wężyk
Ocena 7,0
Książki. Magaz... Izabella Adamczewsk...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania nr 1 (64) / 2024 Izabella Adamczewska, James Baldwin, Jolanta Brach-Czaina, Biserka Ćejović, Krystyna Dąbrowska, Annie Ernaux, Bartosz Hlebowicz, Boguś Janiszewski, Maciej Jarkowiec, Miłada Jędrysik, Aga Kozak, Renata Lis, Paulina Małochleb, Andrzej Mencwel, Weronika Murek, Małgorzata I. Niemczyńska, Michał Nogaś, Wojciech Orliński, Piotr Paziński, Jacek Podsiadło, Agata Pyzik, Redakcja magazynu Książki, Michał Rusinek, George Saunders, Katarzyna Sawicka-Mierzyńska, Marcin Sendecki, Max Skorwider, Agnieszka Sowińska, Magdalena Środa, Karolina Sulej, Natalia Szostak, Tomasz Ulanowski, Olga Wróbel
Ocena 6,9
Książki. Magaz... Izabella Adamczewsk...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania nr 6 (63) / 2023 Ingmar Bergman, Biserka Ćejović, Piotr Cieśliński, Anna S. Dębowska, Olga Drenda, Maciej Jakubowiak, Miłada Jędrysik, Agnieszka Jucewicz, Ignacy Karpowicz, Tymoteusz Karpowicz, Barbara Kingsolver, Joanna Kuciel-Frydryszak, Marc Levy, Renata Lis, Weronika Murek, Małgorzata I. Niemczyńska, Michał Nogaś, Edward Pasewicz, Jacek Podsiadło, Redakcja magazynu Książki, Maciej Robert, Marcin Sendecki, Magdalena Środa, Karolina Sulej, Mariusz Szczygieł, Natalia Szostak, Katarzyna Wężyk, Małgorzata Żarów
Ocena 7,0
Książki. Magaz... Ingmar Bergman, Bis...

Mogą Cię zainteresować

"Trzy domy" jest to bajka o trzech siostrach: Wiolettcie, Aldonie i Dorocie oraz panu Dariuszu. Siostry poznajemy od małego, kiedy stworzyły zespół i chciały wygrać Eurowizję. Każda z sióstr była inna i po dorośnięciu każda miała zupełnie inny dom.
Domy te postanowił okraść pan Dariusz, znany złodziej, który po kolei okrada wszystkie domy w okolicy, w tym również domy dwóch pierwszych sióstr. Domu trzeciej nie był w stanie okraść, coś go powstrzymało.
Książka jest pisana prostym językiem i szybko się ją czyta, natomiast nie sądzę aby była ona dobra dla najmłodszych. Bardziej odpowiednia będzie dla osób które wchodzą w etap dojrzewania, głównie jednak dla dziewczynek.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, przyjemna, z pewna dawką poczucia humoru.

Lekka, przyjemna, z pewna dawką poczucia humoru.

przeurocza opowiastka

przeurocza opowiastka

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna, pełna inteligentnego humoru i błyskotliwych myśli bajka dla mniejszych i większych! Godna polecenia!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

TA KSIĄŻKA JEST JEDNĄ Z LEPSZYCH KSIĄŻEK. NAJBARDZIEJ POLECAM TO DZIEWCZYNOM W WIEKU 10-13 LAT.

meh

meh

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bajka co dzieje się niedawno temu. Zabawna, ładnie brzmiąca, z pięknym morałem i ślicznie wydana. Muszę kiedyś wypróbować na siedmio/ośmioletnim człowieku.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

Na półkach: , , , ,

Zachwyca swym urokiem i bawi znakomitym humorem. Piękna historia otwartych drzwi ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

jak na możliwości Podsiadły raczej marnie i kiepsko- jestem mocno zawiedziona, ale moja miłość do tego pisarza nie pozwala jeszcze bardziej obniżyć oceny. Może on nie powinien pisać dla dzieci?

• 2015
  • Polska
  • Festiwal2023
  • Poszło w świat lub pozyczone komuś
  • 2014
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Trzy domy