Trzy domy

Czarna Owca
bajka opowieść dzieci
literatura dziecięca
bajka opowieść dzieci

"Trzy domy" jest to bajka o trzech siostrach: Wiolettcie, Aldonie i Dorocie oraz panu Dariuszu. Siostry poznajemy od małego, kiedy stworzyły zespół i chciały wygrać Eurowizję. Każda z sióstr była inna i po dorośnięciu każda miała zupełnie inny dom.
Domy te postanowił okraść pan Dariusz, znany złodziej, który po kolei okrada wszystkie domy w okolicy, w tym również domy dwóch...

Lekka, przyjemna, z pewna dawką poczucia humoru.

1992

przeurocza opowiastka

Świetna, pełna inteligentnego humoru i błyskotliwych myśli bajka dla mniejszych i większych! Godna polecenia!

TA KSIĄŻKA JEST JEDNĄ Z LEPSZYCH KSIĄŻEK. NAJBARDZIEJ POLECAM TO DZIEWCZYNOM W WIEKU 10-13 LAT.

Bajka co dzieje się niedawno temu. Zabawna, ładnie brzmiąca, z pięknym morałem i ślicznie wydana. Muszę kiedyś wypróbować na siedmio/ośmioletnim człowieku.

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

Na półkach: , , , ,

Zachwyca swym urokiem i bawi znakomitym humorem. Piękna historia otwartych drzwi ;)

jak na możliwości Podsiadły raczej marnie i kiepsko- jestem mocno zawiedziona, ale moja miłość do tego pisarza nie pozwala jeszcze bardziej obniżyć oceny. Może on nie powinien pisać dla dzieci?

• Przeczytane w 2018
  • 2015
  • 2015
  • Syllabus 2013
  • Poszło w świat lub pozyczone komuś
  • 2014
  • Literatura polska

Dodaj cytat z książki Trzy domy