Trzy domy

Czarna Owca
2009-05-01
2009-05-01
bajka opowieść dzieci

Okładka książki Książki. Magazyn do czytania nr 4 (55) 2022 Maciej Jakubowiak, Miłada Jędrysik, Małgorzata Lebda, Wojciech Orliński, Jacek Podsiadło, Redakcja magazynu Książki, Magdalena Środa, Maria Strzelecka, Katarzyna Surmiak-Domańska
Ocena 8,0
Książki. Magaz... Maciej Jakubowiak, ...
Okładka książki Człowiek, który odjechał Andrzej Kramarz, Jacek Podsiadło
Ocena 7,6
Człowiek, któr... Andrzej Kramarz, Ja...
Okładka książki Książki. Magazyn do czytania, nr 6 (51) grudzień 2021 Katarzyna Bielas, Katarzyna Boni, Irena Grudzińska-Gross, Magdalena Grzebałkowska, Jerzy Jarniewicz, Renata Lis, Natalia Malek, Weronika Murek, Jacek Podsiadło, Redakcja magazynu Książki, Sally Rooney, Marcin Sendecki, Marcin Wicha
Ocena 5,9
Książki. Magaz... Katarzyna Bielas, K...
Okładka książki KSIĄŻKI. MAGAZYN DO CZYTANIA 01/2022 Marek Bieńczyk, Magdalena Grzebałkowska, Tony Judt, Justyna Kulikowska, Renata Lis, Małgorzata I. Niemczyńska, Piotr Oczko, Jacek Podsiadło, Redakcja magazynu Książki, Wilhelm Sasnal, Karolina Sulej, Joanna Tokarska-Bakir
Ocena 6,7
KSIĄŻKI. MAGAZ... Marek Bieńczyk, Mag...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

"Trzy domy" jest to bajka o trzech siostrach: Wiolettcie, Aldonie i Dorocie oraz panu Dariuszu. Siostry poznajemy od małego, kiedy stworzyły zespół i chciały wygrać Eurowizję. Każda z sióstr była inna i po dorośnięciu każda miała zupełnie inny dom.
Domy te postanowił okraść pan Dariusz, znany złodziej, który po kolei okrada wszystkie domy w okolicy, w tym również domy dwóch pierwszych sióstr. Domu trzeciej nie był w stanie okraść, coś go powstrzymało.
Książka jest pisana prostym językiem i szybko się ją czyta, natomiast nie sądzę aby była ona dobra dla najmłodszych. Bardziej odpowiednia będzie dla osób które wchodzą w etap dojrzewania, głównie jednak dla dziewczynek.

jak na możliwości Podsiadły raczej marnie i kiepsko- jestem mocno zawiedziona, ale moja miłość do tego pisarza nie pozwala jeszcze bardziej obniżyć oceny. Może on nie powinien pisać dla dzieci?

Na półkach: , , , ,

Zachwyca swym urokiem i bawi znakomitym humorem. Piękna historia otwartych drzwi ;)

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

Książka średnia. Całkiem dobra, ale dla młodszych.

Bajka co dzieje się niedawno temu. Zabawna, ładnie brzmiąca, z pięknym morałem i ślicznie wydana. Muszę kiedyś wypróbować na siedmio/ośmioletnim człowieku.

TA KSIĄŻKA JEST JEDNĄ Z LEPSZYCH KSIĄŻEK. NAJBARDZIEJ POLECAM TO DZIEWCZYNOM W WIEKU 10-13 LAT.

Świetna, pełna inteligentnego humoru i błyskotliwych myśli bajka dla mniejszych i większych! Godna polecenia!

przeurocza opowiastka

przeurocza opowiastka

Lekka, przyjemna, z pewna dawką poczucia humoru.

Lekka, przyjemna, z pewna dawką poczucia humoru.

Dodaj cytat z książki Trzy domy