Takie jest życie, Lili

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

30 lipca. Parking przy autostradzie a kawiarnia, samoobsługowa stacja benzynowa, toalety, minisupermarket i mnóstwo gadżetów! Prawdziwe miasteczko zawieszone nad autostradą! Chwila na odpoczynek i złapanie oddechu. Wakacje są na wyciągnięcie rękiaTak mówią rodzice. Odrażające miejsce. Każdego roku porzuca się tu psy, starszych ludzi a wszystko, co zawadza. Tu, w sztucznym świetle, ludzie wydają się paskudni. Dorośli są zmęczeni po całym roku pracy i muszą wreszcie aodnaleźć się, naładować baterie, od nowa nauczyć się kochaća. Sami.Tak myśli Lili. Ma wrażenie, że sama też zawadza. Dlatego a kiedy spostrzega czarnego, długowłosego psa, który z nadzieją wypatruje swoich państwa i później długo goni ich uciekający samochód a przygląda się mu z uwagą i dobrze go rozumie. A gdyby spotkało ją to samoa...

lajcik_bajcik | 2014-04-23

Jeśli są na sali fani absurdu, mogę śmiało polecić tę pozycję. Jedyna książka, przy której, co drugą stronę, łapałam się za głowę. Może to nie była psychodelia, lecz na pewno coś co przyprawiało mnie o zawroty głowy. Naprawdę specyficzne. Krótka i szalona, lecz warta uwagi.

Klarysa368 | 2015-12-29

Moim zdaniem dość trudna książka. Chociaż może za szybko ją odnalazłam i przeczytałam? (było to już dość dawno)
W każdym razie książka trudna, ale fajna :D

OllaT | 2013-12-31
Przeczytana: listopad 2013

Książkę kupiłam kilka lat temu nad morzem, przeczytałam ją już 3 razy i dalej do końca nie dociera do mnie jej pełny sens. Mimo wszystko uważam, że morał zawarto w sposób ciekawy, wydarzenia przedstawiono tak, by podkreślały sens książki.

Magdalena-cherry | 2014-05-28
Przeczytana: 27 maja 2014

Książkę przeczytałam w bardzo szybkim czasie niespełna parę godzinek ale hmm myślę ,że ta książka miała coś wnieść ale jakoś nie za bardzo jej to wyszło. Historia ciekawa ( z początku potem zbyt pomieszana nawet ja się w pewnym momencie zgubiłam)ale sama nie wiem dla kogo ona jest przeznaczona bo chociaż mamy 12 letnią bohaterkę to jakoś nie widzę aby dzieci w tym wieku miały ją czytać no chyba ,że bardzo inteligentne mamy dzieci.

Beatrice1 | 2016-08-08
Przeczytana: 2016 rok

Opinia znajdzie się niedługo tutaj : http://podrozksiazkach.blogspot.com/
Książka jest fajna, ale dziwnie napisana.

Milli1982 | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

Przeczytałam to w godzinę. Takie dłuższe opowiadanie z nutką wybujałej fantazji.

Tomari | 2011-01-11

Dziwna książka. Kupiłam ją nad morzem. Musiałam przeczytać ją dwa razy.

endorfina227 | 2013-02-14

Fajna książka.