Ścieżki kłamstwa

Tłumaczenie: Monika Kluczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
7 (13 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Deceptions
izulek20

Dwie siostry podobne do siebie jak dwie krople wody. Sabrina - atrakcyjna, piękna i bogata błyszczy w wielkim świecie Londynu. Ale czy interesy, rozrywki, stroje i wciąż nowi mężczyźni mogą wypełnić życie ? Stefania - wierna żona i matka dwojga uroczych dzieci wiedzie skromne życie w miasteczku uniwersyteckim w Ameryce. Ale czy dzieci, zapracowany mąż i dom mogą wypełnić życie? Każda z sióstr chciałaby zakosztować życia drugiej. W dogodnej chwili zamieniają się lekkomyślnie rolami i wchodzą na ścieżki kłamstwa.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=32792

Beata | 2015-03-17
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione

Intrygująca, bardzo dobrze się czyta.

wiech | 2014-11-30
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka. Była też sfilmowana.
POLECAM

portana | 2016-08-28