The senator's Wife
romans
Lucy

Ronnie jest drugą żoną senatora Honnekera, dwukrotnie od niej starszego mężczyzny o nieposzlakowanej opinii. Młoda żona, którą wyborcy obarczają winą za rozpad pierwszego małżeństwa senatora, nieco psuje ten wizerunek. Tom Quinlan, doradca polityczny Honnekera, musi sprawić, by Ronnie zyskała sympatię opinii publicznej. Tym razem jest to zadanie wyjątkowo trudne - oboje, Tom i Ronnie, nie mogą...

Tom Quinlan, doradca polityczny Honnekera, musi sprawić, by Ronnie zyskała sympatię opinii publicznej. Tym razem jest to zadanie wyjątkowo trudne - oboje, Tom i Ronnie, nie mogą się oprzeć gwałtownej miłości; w bezlitosnym świecie polityki, gdzie sprawa prywatna może się stać sprawą publiczną, jest to bardzo niebezpieczne.
Senator zostaje zamordowany w tajemniczych okolicznościach, podejrzenie o zabójstwo pada na żonę. Romans wychodzi na jaw, a nieuchwytne niebezpieczeństwo otacza ich ze wszystkich stron. Ronnie i Tom podejmują ryzykowną grę w imię ocalenia swej miłości.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

betina360 | 2014-12-07
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Ronnie jest mloda kobieta ktora nie pochodzi z zamoznej rodziny.Postanawia sobie ze bedzie zyla inaczej niz jej rodzice i niczego jej nie zabraknie. Dlatego tez gdy nadarza sie jej taka okazja zostaje zona senatora ktory jest zauroczony jej mlodoscia i uroda. Nie kocha go lecz dzieki niemu ma wszystko i stac ja na to o czym wczesniej tylko marzyla.Gdy poznaje Toma odpowiedzialnego za wizerunek jej jak i senatora wszystko sie zmienia.Wybucha goracy romans i zakochuja sie w sobie. Senator zostaje zamordowany i wina spada na zone czy uda sie jej dowiesc niewinosci mozna sie dowiedziec czytajac ta bardzo wciagajaca ksiazke. Autorka zachecila mnie do siebie i chetnie przeczytam inne jej powiesci.

Marta Bilewicz | 2011-08-05
Przeczytana: sierpień 2004

Powieść trzymająca w napięciu od początku do samego końca. Ognisty romans, zakazany dla obojga, rozgrywa się na tle wydarzeń politycznych, które tak do końca nie są jasne i zrozumiałe dla zainteresowanych. Wyraziste postaci, ciekawe i nietuzinkowe, no i niespłycone zakończenie. Warto przeczytać.

ejwa1960 | 2016-09-04
Przeczytana: 05 września 2016