Ścieżki kłamstwa

Okładka książki Ścieżki kłamstwa
Judith Michael Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wszystko dla Pań
Deceptions
Amber
1995-01-01
1995-01-01
Monika Kluczyńska
romans literatura dla kobiet miłość uczucia

więcej Więcej

Pamiętam, że ta książka przypadkowo trafiła w moje ręce w bibliotece jakieś 12 lat temu. Akurat wyjeżdżałam na wakacje i potrzebowałam czegoś obszernego do czytania więc ścieżki kłamstwa i jej druga część to około 1000 stron, które miały zapewnić mi lekturę na kilka dni. Cóż. Nic bardziej mylnego. Spędziłam z nimi cały dzień i całą noc - tak niesamowicie mnie wciągnęły....

Na półkach: , , , , , ,

Losy dwóch sióstr bliźniaczek są zupełne inne różnią się inaczej podobne są do siebie jak dwie krople wody.
Pierwsza z sióstr Sabrina to elegancka,atrakcyjna,bogata błyszczy na salonach,kokietuje wielu mężczyzn,owija wokół swojego palca,a druga siostra Stefania to matka samotna z dwójką małych dzieci wiedzie skromne życie na uniwerstyteckiej Ameryce.
Każda z bliźniaczek...

Intrygująca, bardzo dobrze się czyta.

Książka świetna.
Polecam również adaptację filmową.

• Wypożyczone z biblioteki
  • Papierowa
  • Prawdziwe Historie
  • Xxxxxxxxxxx
  • Out
  • 33BB

Dodaj cytat z książki Ścieżki kłamstwa