Jak odzyskać chłopaka!

Wydawnictwo: ADAMUS

SPRzEDAŻ OD 07-11-2008! Henri chce koniecznie znaleźć chłopaka dla swojej przyjaciółki Tani. Kto byłby lepszym kandydatem, niż przystojny Amerykanin z wymiany uczniowskieja Odjazdowe dziewczyny odjazdowe książki! Kultowa seria nastolatek z Europy zachodniej.

Monika | 2016-10-04
Przeczytana: 04 października 2016

Dobrze się bawiłam przy tej krótkiej książeczce. Opowiada ona historię dwóch przyjaciółek. Jedna chciała pomóc drugiej i co z tego wynikło. Czasem tak bywa, że los z nas zakpi. Przekonała się o tym Henri pragnąca wyswatać swoją załamaną rozstaniem przyjaciółkę. Problem jednak był taki, że zamiast ucznia na wymianę z USA przyleciała jego siostra. I ta bezpardonowo bezpardonowo odbiła Henriettcie jej wieloletnią miłość - Toma. Jak ta historia się zakończy czy para będzie znowu razem? Zapraszam do lekkiej lektury.

Bardzo fajna książka. Lekko się czyta.
Polecam!

witcherrie | 2014-06-15
Przeczytana: 15 czerwca 2014

Uwielbiam takie książki! Pierwsze miłości nastolatek wraz z problemami: ze szkołą, z rodzicami, z rodzeństwem. Mimo, że Henri prawie całą powieść ma pod górę to za sprawą swojej najlepszej przyjaciółki Tani udaje się jej wyjść z kłopotów i odzyskać utraconego przez nieudaną próbę zeswatania Tani z uczniem z wymiany uczniowskiej chłopaka.
Lekturę przeczytałam w świetnym okresie mianowicie za 2 tygodnie koniec roku szkolnego, a ''Jak odzyskać chłopaka'' kończy się na wyjeździe na wakacje tuż po zakończeniu roku szkolnego :)

koniaralisa13 | 2016-09-23
Przeczytana: 22 września 2016

Kolejne przygody 13 Henri i jej przyjaciółki Tani... ;) Oczywiście dziewczyny mają problemy miłosne... ale na szczęście wszystko skończy się happy endem!!!! ;* :) <3 Gorąco polecam szczególnie dla relaksu, na poprawę humoru i wieczorną, jesienną pogodę!!!!!!!!!! <3 ;*

Natalia | 2013-07-09
Przeczytana: 01 lipca 2013

Poleciła mi ją koleżanka,mówiąc,że jest bardzo fajna,lecz ja uważam zupełnie inaczej.Książka niczego nie uczy,nie wnosi żadnych mądrości,napisana bardzo,ale to bardzo prostym językiem.Poruszane w niej są problemy raczej dzieci na poziomie podstawówki niż starszej młodzieży.

Paszczur | 2013-07-12
Przeczytana: lipiec 2013

Ta książka jest zajebista!!!

tyna226 | 2016-08-17
Nika | 2016-01-10