Kłopoty miłosne i szczaw

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Dlaczego wciąż wszyscy, kiedy mają problemy, przychodzą do Lei? Mogłaby w tym celu założyć firmę: Lei Miłosna Spółka z o.o.! Do jej najlepszych klientów z pewnością należałyby jej przyjaciółki Nadja i Stefanie. Nadja zakochała się w superfajnym chłopaku, a Stefanie wypatruje oczy za bratem Lei. Co do jednego są zgodne Lea musi im pomóc! Ale Lea sama nie ma pojęcia, jak to jest z miłością.

BialaWieza | 2013-12-05
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Fajna książka, bardzo mi się spodobała fabuła, jednak od kiedy przeczytałam Trylogię Czasu, która była napisana świetnym stylem i językiem, staram się nie zwracać na dość dobry styl, którym jest napisana ta książka.

weronikaskalska | 2015-08-13

Jedna z najgorszych książek jakie czytałam. Autor nie miał wogóle na nią pomysłu. Jest niezwykle banalna i o niczym. Język zdecydowanie za prosty.

| 2015-12-23
Daiwa | 2015-09-16