Błękitna lista

Wydawnictwo: PLJ
The Blue List
83-85190-02-3
piotrex

Czym w rzeczywistości jest Błękitna Lista odkryta we wraku niemieckiego myśliwca? Czy historycznym dowodem ujawniającym supertajny plan nazistów z 1940 roku, czy wciąż aktualnym dokumentem o przerażających dla Zachodu impiikacjach? Gwałtowna reakcja wysokich urzędników kontrwywiadu wskazuje raczej na to drugie. Nigel West, z wprawą świadczącą o niezwykle dogłębnej znajomości tematu, wprowadza nas w fascynujący świat walk największych wywiadów świata. Powieść w stylu zbliżonym bardziej do Buchana niż Bonda, pełna jest logicznych i prawdopodobnych, a przez to wstrząsających spekulacji.

źródło opisu: Wydawnictwo PLJ, 1990

PIOTR | 2017-12-28