Okładka książki Agent który oszukał Hitlera. Garbo - najskuteczniejszy podwójny agent drugiej wojny światowej
Nigel West Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Szpiedzy XX wieku [RM] powieść historyczna
powieść historyczna
Szpiedzy XX wieku [RM]
Operation Garbo
Wydawnictwo RM
2014-11-13
2014-11-13
Rafał Orleański

Naprawdę długo ciągnęłam tą pozycję. Bardzo lubię historię, a szczególnie od strony "życia", czyli nie daty, bitwy i to co do wykucia, tylko historia w formie opowiadania, ciekawostki i, to co jest w tej książce, historia z punktu widzenia osoby, która to widziała, słyszała lub uczestniczyła w tym.
"Garbo" jest ciekawą książką, ale byłaby bardzo ciekawa, jeśli byłoby mniej...

• 2019
  • 2*Posiadam