Agent który oszukał Hitlera. Garbo - najskuteczniejszy podwójny agent drugiej wojny światowej

Nigel West Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Szpiedzy XX wieku [RM] powieść historyczna
Operation Garbo
Rafał Orleański
Wydawnictwo RM
Operation Garbo
powieść historyczna
Rafał Orleański
Szpiedzy XX wieku [RM]

Naprawdę długo ciągnęłam tą pozycję. Bardzo lubię historię, a szczególnie od strony "życia", czyli nie daty, bitwy i to co do wykucia, tylko historia w formie opowiadania, ciekawostki i, to co jest w tej książce, historia z punktu widzenia osoby, która to widziała, słyszała lub uczestniczyła w tym.
"Garbo" jest ciekawą książką, ale byłaby bardzo ciekawa, jeśli byłoby mniej...

• 2018
  • Mam na swojej półce