Kryptonim Garbo. Najskuteczniejszy podwójny agent drugiej wojny światowej

Garbo Arabel druga wojna światowa Niemcy szpieg
historia
Juan Pujol Garcia, Nigel West
Garbo Arabel druga wojna światowa Niemcy szpieg

Ciekawa historia, dotychczas mi nie była znana. Trochę za dużo szczegółów i cytatów oryginalnych dokumentów. W środku stało się nudne. Autor momentami zagłębia się w nieistotne drobiazgi a na niektóre pojawiające się u czytelnika wątpliwości nie można znaleźć odpowiedzi. Można przeczytać, chociaż po lekturze mam niedosyt pewnych informacji. Może minęło jeszcze za mało czasu...

Dyskusje

• E-book