Portrety Kurs Rysowania i Malowania

Wydawnictwo: RM
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
FoggyScent

Myślałeś o tym, żeby kilkoma pociągnięciami ołówka narysować portret przyjaciela, znajomego czy też swój autoportret? W książce zamieściliśmy proste wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak w mgnieniu oka wykonać portret podobny do modela. Krok po kroku, od pierwszego szkicu aż po ostatnie pociągnięcie pędzlem, nauczysz się, jak uchwycić to, co jest charakterystyczne w wyrazie twarzy modela. Możesz dobrać dowolną technikę wykonania – akwarelę, flamaster albo gwasz... Każdy etap pracy został szczegółowo omówiony i zilustrowany.

Wystarczy odrobina praktyki, a obrazy będą wkrótce pełne życia!

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

wilka | 2015-10-24

Autor wyjaśnia jak realistycznie narysować portret człowieka. Dokładnie opisuje różne rodzaje: oczu, ust,nosów, uszu, fryzur oraz mimiki twarzy. Pokazuje jak narysować ludzi w różnym wieku, a nawet autoportret. Wszystko jest przejrzyście rozmieszczone. Rysunki są naprawdę piękne. Polecam każdemu kto pragnie szybko nauczyć się rysować.

luna35 | 2015-11-21
Agnieszka13 | 2014-11-06