Lekcje rysowania. Koty

978-83-213-4708-0
rysowanie, szkice, kot, sztuka
sztuka
Irya

To seria książek prezentujących ponad 200 wzorów, które nauczą was jak rysować konie, koty, ludzką twarz lub rękę. Tablice prezentujące anatomię i zasady proporcji pozwolą wiernie oddać rysowaną postać lub zwierzę. Te świetne przewodniki pozwolą każdemu stać się prawdziwym artystą portrecistą lub mistrzem rysunku zwierząt. Książki z tej serii niezbędne będą nie tylko na lekcjach plastyki czy rysunku, ale okażą się wspaniałym prezentem na każdą okazję.

źródło opisu: http://www.arkady.com.pl

źródło okładki: http://www.arkady.com.pl

Kamilcia0711 | 2013-06-23
Przeczytana: kwiecień 2013

Fajna, nauczyłam się wreszcie rysować koty !!

Fumei Suzan | 2016-06-27
Leśna Wilczyca | 2015-08-30