Zdobywcy świata

Wydawnictwo: Esprit
83-60040-00-1
podróże, podróżnicy
malineczka74

Elżbieta Dzikowska, Tony Halik, Marek Kamiński, Maciej Kuczyński, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, Jerzy Majcherczyk, Maria Agata Olech, Monika Rogozińska, Zdzisław Jan Ryn, Zbigniew Święch. Bohaterowie książki Katarzyny Wierzby, "Zdobywcy świata", tworzą świat romantycznych desperatów nie mogących żyć bez podróżowania. Na co dzień robią to, o czym wielu z nas tylko marzy. Odkrywają ostatnie już...

Bohaterowie książki Katarzyny Wierzby, "Zdobywcy świata", tworzą świat romantycznych desperatów nie mogących żyć bez podróżowania. Na co dzień robią to, o czym wielu z nas tylko marzy. Odkrywają ostatnie już białe plamy na mapie świata, popularyzują osiągnięcia badaczy, inspirują do wyruszenia w świat. Skutecznie zarażają swoją pasją innych. Znamy ich z telewizji, książek, czasopism. Są wśród nich polarnicy, grotołazi, ludzie nauki, dziennikarze, lekarze... Łączy ich nie tylko pasja odkrywania, podróżowania, ale i przynależność do elitarnego THE EXPLORERS CLUB — światowego Klubu Odkrywców w Nowym Jorku. Opowieści o ich przygodach, przedsięwzięciach, pragnieniach i celach uświadamiają, że niewiele jest granic, których nie można przekroczyć dzięki wytrwałości i determinacji.

źródło opisu: www.esprit.com

źródło okładki: www.esprit.com