Anatomia człowieka

Tłumaczenie: Anna Kowalska
Wydawnictwo: Galaktyka
Como dibujar la anatomia del cuerpo humano
83-86447-55-9
hobby

Gorąco polecamy, ten cykl książek - wydawanych w koedycji z hiszpańskim wydawcą i rysownikiem Jose M.Parramonem - poświęconych różnym technikom artystycznym i przyborom jakimi posługuje się artysta plastyk. Książki te są swoistymi drogowskazami dla tych wszystkich, którzy marzą, by stać się twórcami. Mogą być one również przydatne twórcom profesjonalnym w doskonaleniu ich warsztatu artystycznego. Mamy nadzieję, że ten bogato ilustrowany i precyzyjnie opracowany pod względem graficznym cykl zachęci naszych Czytelników do stawiania pierwszych samodzielnych kroków artystycznych - od prostych rysunków ołówkiem po dojrzałe prace malarskie.

źródło opisu: http://www.dobreksiazki.pl/b4441-anatomia-czlowieka.htm

Akaivel | 2012-12-31