Po tej samej stronie samotności

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-84-1
samotność, spotkanie
Ag2S

Niemiły zapach taksówki przypominał jej w jaki sposób opuściła rodzinne miasto. Tak samo śmierdziała ta, którą jechała na dworzec kolejowy, ale wspomnienie to wydawało się być bardziej odległe, jakby minęły dni czy nawet miesiące. A może w ogóle już nie kochała swego męża? Przypomniała sobie jak wpadła na chłopaka wysiadając z pociągu. Mogłaby być z kimś takim jak on. Był przystojny i miał miły wyraz twarzy. Może nim zapełniłaby pustkę w swoim sercu, którą wcześniej próbowała zatuszować sztuczną bliskością i ciepłymi, równie sztucznymi uśmiechami…

źródło opisu: opis wydawcy

źródło okładki: wydawcy

Kasia | 2015-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2015

Historia dwójki ludzi, którzy przeszli kawał drogi zanim się odnaleźli, i dobrze, że się odnaleźli :):):)
Optymistyczna, polecam.

Anna | 2012-10-02
Przeczytana: 01 października 2012

"Każdy ma chwile słabości, ale nie wszyscy są tacy sami"
Bardzo dobra książka, w pewnych momentach zdawało mi się,że czytam o sobie samej. Myślę że problemy głównej bohaterki dotyczą czasem również wielu z nas, ale nie ma sensu użalać się nad sobą, tylko iść odważnie do przodu. Trzeba żyć z myślą że "jeszcze nie jest tak źle i jutro będzie lepiej". Na pewno kiedyś w życiu spotka nas nagroda.
Książka jest o miłości i nienawiści, o słabościach człowieka i jego odwadze. Przeczytałam ją jednym tchem. Polecam, warto przeczytać!

duszkaka | 2014-03-25
Przeczytana: 21 marca 2014

Świetna. Czasami aż trudno uwierzyć, że czasami nami rządzą przypadki, ale tak w życiu bywa.
Sami nie wiemy co nam przyniesie los i ta książka doskonale to ukazuje.

Matylda | 2015-09-19
Przeczytana: 15 września 2015