Po tej samej stronie samotności

Okładka książki Po tej samej stronie samotności Marcin Czarny
Okładka książki Po tej samej stronie samotności
Marcin Czarny Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Poligraf
2010-09-09
2010-09-09
978-83-88330-84-1
samotność spotkanie

Nie podzielę wysokich ocen. W moim odczuciu książka jest podrasowanym wyrobem harleqinopodobnym lub w opowieścią w stylu "rzuciła wszystko, wyjechała na wieś do domku swojej babci i odnalazła miłość". To nieco brutalne, co napisałam, ale wynika to po prostu ze złości. Autor ma zbyt zajmujący sposób opowiadania, aby to marnować na tego typu fabułę.

Historia dwójki ludzi, którzy przeszli kawał drogi zanim się odnaleźli, i dobrze, że się odnaleźli :):):)
Optymistyczna, polecam.

Optymistyczna, polecam.

Świetna. Czasami aż trudno uwierzyć, że czasami nami rządzą przypadki, ale tak w życiu bywa.
Sami nie wiemy co nam przyniesie los i ta książka doskonale to ukazuje.

Sami nie wiemy co nam przyniesie los i ta książka doskonale to ukazuje.

"Każdy ma chwile słabości, ale nie wszyscy są tacy sami"
Bardzo dobra książka, w pewnych momentach zdawało mi się,że czytam o sobie samej. Myślę że problemy głównej bohaterki dotyczą czasem również wielu z nas, ale nie ma sensu użalać się nad sobą, tylko iść odważnie do przodu. Trzeba żyć z myślą że "jeszcze nie jest tak źle i jutro będzie lepiej". Na pewno kiedyś w życiu spotka nas nagroda.
Książka jest o miłości i nienawiści, o słabościach człowieka i jego odwadze. Przeczytałam ją jednym tchem. Polecam, warto przeczytać!

"Każdy ma chwile słabości, ale nie wszyscy są tacy sami"

• Poszukuję
  • 2015 *** przeczytane