Krwiożercze ośmiornice 5. Powrót

Tłumaczenie: Geheimnisvoll Übersetzungsprogramm
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Obca krew". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Bloody Octopuses 5. Returnation
Dawiro

TE OŚMIORNICE SĄ NAPRAWDĘ KRWIOŻERCZE. ONE JEDZĄ KREW. Najbardziej krwawa i zaskakująca spośród całego cyklu opowieści o krwiożerczych ośmiornicach! /Silirpa Amirp, indyjski krytyk filmowy/ Arcydzieło współczesnego horroru!!! /U. Wish/ Tego jeszcze w ogóle nigdy nie było. Gdybyście wiedzieli, że taka książka została napisana, nigdy nie wyszlibyście z domów. Ona jest naprawdę straszna....

TE OŚMIORNICE SĄ NAPRAWDĘ KRWIOŻERCZE. ONE JEDZĄ KREW.

/Silirpa Amirp, indyjski krytyk filmowy/

Arcydzieło współczesnego horroru!!!
/U. Wish/

Tego jeszcze w ogóle nigdy nie było. Gdybyście wiedzieli, że taka książka została napisana, nigdy nie wyszlibyście z domów. Ona jest naprawdę straszna. Straszniejsza niż mogliście przypuszczać.
O czym myślał John, kiedy jego mózg przeszył promień lasera? Jak to się stało, że tylko Bóg wiedział, jak brzmiała ostatnia myśl Johna? Dlaczego John był typowym Amerykaninem? Co z tego wszystkiego wyniknie?
Ta książka odpowiada na te i inne pytania. Nie czytajcie jej.

źródło opisu: www.fabryka.pl

źródło okładki: www.fabryka.pl