Zuźka D. Zołzik pierwszakiem. Szczerbata

Tłumaczenie: Magdalena Koziej
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zuźka D. Zołzik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
7 (18 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
978-83-10-11910-0
Zuźka, szkoła, mleczny ząb
Barbara

Zuźce rusza się mleczny ząb. I to wcale nie jest fajne. Martwi się, że będzie wyglądała jak bezzębny wujek Lucjan. I niepokoją ją poczynania Zębowej Wróżki. Kim tak naprawdę jest ta kobieta? I co robi z tymi wszystkimi używanymi zębami? Sprawa jest mocno podejrzana…

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Maleństwo | 2011-02-04
Przeczytana: 25 stycznia 2011

Przychodzi taki dzień w życiu każdego młodego człowieka, kiedy wszystko schodzi na bok. Najważniejsze jest to, że ząb się rusza!!! Moja Starsza pierwszego straconego mleczaka ma już za sobą. Obecnie jesteśmy na etapie chwiejącej się trójki. Możecie sobie wyobrazić z jakim przejęciem słuchała przygód Zuzi Zołzik, która też straciła zęba.
Kiedy Zuzia Zołzik zorientowała się że rusza się jej ząb, najpierw wpadła w panikę. Cóż za obciach wyglądać tak jak wujek Lucjan! Dziadek zupełnie niechcący pozbawia ją mleczaka co powoduje, że Zuzia wpada w histerię. Na szczęście szybko przestaje ubolewać nad stratą ząbka, bo przecież trzeba zastanowić się nad konsekwencjami podarowania mleczaka Zębowej Wróżce. A te mogą być ... niespotykane. Nie dość, że padają określenia "wiedźma", to jeszcze tak naprawdę nie wiadomo co też "ta kobieta" czyni z podarowanym jej uzębieniem... Na szczęście młodszy brat... a co tam, więcej nie napiszę :-)
Książeczka zdobyła serducho mojej Starszej. Bardzo podobała...

adgam_b | 2015-04-02

Przeczytałam 16 książek Zuźka D. Zołzik w przedszkolu, a po długim czasie w księgarni napotkałam się na Zuźkę pierwszakiem. Kupiłam dwie książki i się załamałam, bo nie były tak dobre, jak je wspominałam. Książki są świetne, ale jednak lepsze były jak Zuźka była w przedszkolu.

Pieguskowelove | 2016-07-12
KasiaBiPi | 2016-06-24