Okładka książki Dom ośmiu tajemnic

Marginesy
typ
papier
Ag2S
6,29 (28 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Bohaterami tej opowieści są zarówno stara kamienica - tytułowy "Dom ośmiu tajemnic" - jak i rodzina Marcina, która się do niej wprowadza. To historia niezwykłej przyjaźni, która skłoni kamienicę do zdradzenia chłopcu swych tajemnic: czasu, przemijania, narodzin... Stary dom pokaże Marcinowi siebie sprzed wielu lat i swoich dawnych mieszkańców (a nawet szkołę duchów). To nie tyle szkolna lektura, co Prawdziwa Lektura.

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
Julia_Dajton13 | 2014-07-24
Przeczytana: 08 lipca 2014

"Świetny tytuł!" - pierwsza moja reakcja.
Myślałam, że książka zawiera dreszczyk straszniejszych scen itp.
Ogólnie książka nie jest zła.

Marcin odkrywa tajemnice Domu Numer 8. Ale większość z nich to tylko zmyślone "bajki", które nigdy nie mogły zdarzyć się w rzeczywistości...

To była chyba jednak pomyłka, że skorzystałam z półki dla dzieci... ale dałam radę i przeczytałam w jeden dzień... ;-)

Gabryśka | 2014-10-25

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica