W.I.T.C.H. Pięć Strażniczek

Wydawnictwo: Egmont Polska

Will przeprowadza się do Hatherfield i bardzo się cieszy, gdy poznaje Taranee, dziewczynę, która dopiero od niedawna mieszka w tym mieście. Wkrótce zaprzyjaźnia się także z Irmą, Cornelią i Hay Lin. Nie jest to jednak przyjaźń przypadkowa...

Joanna | 2013-09-30
Przeczytana: 2006 rok

W dzieciństwie bardzo lubiłam WITCH, książka jeszcze do niedawna stała na mojej półce, ale oddałam ją młodej wielbicielce tych bohaterek :)

A co do samej książki czytało mi się ją ciężko i z niechęcią pomimo tego, że bardzo lubiłam przygody tych dziewcząt.

Mizore | 2013-09-05
Przeczytana: 2007 rok

Książkę przeczytałam parę razy, jako dzieciak i trochę później. Część komiksowa pomaga w wyobrażeniu sobie postaci w części książkowej. Czyta się szybko.

Kociara | 2011-02-01

Kiedy miałam 8 lat szalałam za witch. Książka podobała mi się, jednak czytałam kilka razy, ale nie udało mi się dojść do końca.

Książkoholiczka | 2011-10-15

Z czasów kiedy była wielka fanką W.I.T.C.H :D

Paula | 2011-01-27

Średnie. Moja druga miłość z wieku 7-10.

dhampirka19 | 2012-05-22

zawsze lubiłam W.I.T.C.H.