Most pomiędzy światami

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Cykl: W.I.T.C.H. Na podstawie komiksu (tom 10) | Seria: W.I.T.C.H. Książki
Wydawnictwo: Egmont Polska
A Bridge Between Worlds

Policja w Heatherfield bada sprawę zniknięcia Elyon i Strażniczki obawiają się, że ich prawdziwa tożsamość może zostać ujawniona. Kiedy Elyon wzywa Czarodziejki na pomoc, udają się one w podróż przez Sieć do Meridianu. Okazuje się, że Elyon dowiedziała się czegoś o swoich rodzicach. To może zniweczyć jej nadzieję na szczęście w nowym świecie. Czy Elyon zdoła pokonać przepaść między swoim dawnym życiem a dworską przyszłością?

Izabella | 2016-12-18
książek: 2062