Mallory's Oracle
83-86669-95-0
wyrocznia connell carol
dona

Kathy Mallory spędziła dzieciństwo na ulicach Nowego Jorku. Gdyby dziesięcioletniej dziewczynki nie przygarnął policjant Louis Markowitz, jej losy potoczyłyby się inaczej. Kiedy obok kolejnej ofiary maniakalnego mordercy zostaje znalezione ciało inspektora Markowitza, Mallory - obecnie analityk jednego z wydziałów policji - wszczyna śledztwo na własną rękę. Wkrótce okazuje się, że zabójstwa...

Kiedy obok kolejnej ofiary maniakalnego mordercy zostaje znalezione ciało inspektora Markowitza, Mallory - obecnie analityk jednego z wydziałów policji - wszczyna śledztwo na własną rękę. Wkrótce okazuje się, że zabójstwa mają związek z zamkniętym kręgiem bywalczyń spotkań spirytystycznych. Skomplikowane śledztwo staje się dla Mallory okazją do zgłębienia własnej, okaleczonej psychiki i poznania ponurego, niebezpiecznego świata wielkiej metropolii.

Andrzej | 2016-01-02
Przeczytana: 2002 rok