Dary czterech wróżek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lubelskie
8322202911
Ag2S

Przepiękna opowieść o dobru i złu, o wróżkach i ich podarunkach dla małej księżniczki. Opracowanie graficzne: Jadwiga Lipowska

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

książek: 1979

Postanowiłam dodać do swojej biblioteczki na LC ksiażki ze swojej półki z dzieciństwa. Niby dawno, niby już wiek nie ten do bajek, ale są to naprawdę dobre książki, które nas skłoniły do pokochania czytania. Teraz - rozkochują w sobie najmłodsze pokolenie.
Cieszę się, że ostatnio wznowiono serię "Poczytaj mi mamo'. Co prawda wydanie książkowe nie ma - dla nas - tej wartości sentymentalnej, co te małe książeczki, ale nowe pokolenie dzieci może cieszyć się dobrą, dziecięcą literaturą.

Dominika | 2014-05-24
Przeczytana: 24 maja 2014

"Dary czterech wróżek" to bardzo ciekawa i pouczająca książeczka. Mimo, że jest napisana staropolskim językiem dobrze się ją czyta.
Miła odskocznia i przypomnienie dziecięcego wieku. Przypomina mi bajkę "Cztery pory roku", którą dawno temu czytałam.

Fatuum | 2012-02-04

Dokładnie takie wydanie wyfrunęło niegdyś z czeluści pieca węglowego w postaci maleńkich brudnoszarych drobinek!

książek: 1918
Vinga | 2016-11-26