Czas odwrócony

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Wóz". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Twój Styl
83-7163-235-5
zdarzenia, przygody, refleksja
Edyta

Czas odwrócony to studium człowieka dręczonego wyrzutami sumienia, który w miarę rekonstruowania zepchniętego w niepamięć zdarzenia odkrywa, że tak naprawdę już nie żyje, a ostatnie niezwykłe jego przygody są jedynie zaświatową psychodramą, która służy przypomnieniu i uświadomieniu mu swego udziału oraz winy w całym epizodzie. Motyw fantastyczny służy tu pisarzowi do snucia refleksji na temat transcendencji, sensu ludzkiej egzystencji, śmierci dosięgającej człowieka do niej niedojrzałego i nieprzygotowanego.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca

Reader | 2017-04-21

Jeśli ktoś lubi "czytadła", niech nawet nie bierze do ręki - zbyt wartościowa pozycja. Znakomita.

Skrzydełko | 2017-03-27
dawier | 2015-08-19
Piotr Prachnio | 2015-01-25
Przeczytana: 27 stycznia 2015
Włodzimierz Odojewski nie żyje

20 lipca zmarł Włodzimierz Odojewski – pisarz, autor scenariuszy scenicznych i słuchowisk radiowych, przedstawiciel tzw. pokolenia Współczesności. Miał 86 lat.