Największe pomyłki w dziejach Ziemi

Wydawnictwo: Amber
Irrtümer der ErdgeschichteArkatio
tajemnice ludzkości,
hunter

Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, epoki kamiennej nie było, a teoria ewolucji jest błędna!.

Wkp | 2016-10-01
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

CO BY BYŁO GDYBY…

Rozważania tego typu, co powyższe jednoznacznie kojarzą się z bajkami bądź też literaturą fantastyczną, jednakże mają też przecież przełożenie na naukowy grunt. Bo w końcu zadawanie pytań prowadzi do rewizji poglądów i poznawania odpowiedzi. Najważniejszą jednak rzeczą jest zadawanie właściwych pytań. Hans-Joachim Zillmer postanowił zwrócić uwagę na kilka takich właśnie spraw. W końcu poza oficjalnymi ustaleniami naukowców istnieją całe rzesze teorii podważających wszystkim znaną wiedzę. Czy mają one jakąkolwiek rację bytu?

Ludzie żyjący razem z dinozaurami? Darwin pomylił się w swojej ocenie ewolucji gatunków na Ziemi? Epoki kamiennej nie było wcale? Wielki potop rzeczywiście miał miejsce, a nasza planeta… przecieka?

Tak brzmią rewelacje autora niniejszej publikacji. I chociaż poparte są pewnymi naukowymi dowodami, przy prostym, logicznym myśleniu trudno jest dać im wiarę. A dopuszczenie do głosu jednej „prawdy” z tych, przedstawionych przez Zillmera pociąga...

Sensej | 2017-04-28

Książka "Największe pomyłki w dziejach Ziemi" to swego rodzaju alternatywna teoria dziejów Ziemi, a mianowicie globalne katastrofy i pole energetyczne ukształtowały dzisiejszy obraz naszego świata. Autor w swojej pracy przedstawia następujące tezy:

a) Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, a teoria ewolucji jest błędna!
b) Przyczyną zagłady dinozaurów były siły elektryczne oddziałujące pomiędzy planetami Układu Słonecznego!
c) Epoki kamiennej nie było!
d) W Układzie Słonecznym znajduje się jeszcze jedna wielka nieodkryta planeta, o której już 6000 lat temu pisali Sumerowie!
e) Andy i Góry Skaliste wypiętrzały się dopiero kilka tysięcy lat temu, wynosząc w górę zbudowane przez ludzi miasta!
f) Przed potopem Ziemię otaczała podziemna warstwa wody!

Dla "dogmatyków" i "fanatyków" w nauce (obu tych grup nie znoszę i uważam za całkowicie nienaukowe!) ta książka to istna herezja, pod warunkiem że nasz obecny światopogląd, oparty na mechanice Newtona, teorii ewolucji Darwina i...

Optymista recenzuje | 2016-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

Hans-Joachim Zillmer podaje w wątpliwość wiele teorii, praw i założeń, które dotychczas uznawane byłe za jedyne poprawne. Dzięki temu lektura tej książki staje się interesująca i nie pozbawia czytelnika wypieków na twarzy. Autor wysuwa wiele naprawdę frapujących argumentów, które przeczą powszechnie przyjętym dogmatom. Zillmer w możliwe łopatologiczny sposób przedstawia słuszność swoich twierdzeń, czym skutecznie intryguje. Lektura tej książki sprawia wielką przyjemność i aktywuje nasze szare komórki. Zatem gorąco polecam.

Więcej: recenzjeoptymisty.blogspot.com

Mateusz | 2017-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2017

Rzetelna i skrupulatna książka. Rozkłada na części pierwsze wszystkie "Największe Pomyłki w Dziejach Ziemi"
Polecam

deColberg | 2016-02-09

Jedna z tych książek, po której już nic nie jest takie jak przedtem. O ile "Zakazana Archeologia" Cremo i Thompsona ukazała, że ewolucja i oficjalna historia człowieka jest kłamstwem to jednak cały czas uznawała oficjalną historię planety i sposób datowania ("kreacjonizm Starej Ziemii"). Zillmer stara się dowieść, że Ziemia jest bardzo młodą planetą kwestionując nie tylko teorii ewolucji, ale również oficjalne koncepcje geologiczne ("kreacjonizm Młodej Ziemii").

Kamila | 2011-11-04

Merytorycznie niekonsekwentna