Największe pomyłki w dziejach Ziemi

Wydawnictwo: Amber
Irrtümer der ErdgeschichteArkatio
tajemnice ludzkości,
hunter

Ludzie i dinozaury żyli jednocześnie, epoki kamiennej nie było, a teoria ewolucji jest błędna!.

Wkp | 2016-10-01
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

CO BY BYŁO GDYBY…

Rozważania tego typu, co powyższe jednoznacznie kojarzą się z bajkami bądź też literaturą fantastyczną, jednakże mają też przecież przełożenie na naukowy grunt. Bo w końcu zadawanie pytań prowadzi do rewizji poglądów i poznawania odpowiedzi. Najważniejszą jednak rzeczą jest zadawanie właściwych pytań. Hans-Joachim Zillmer postanowił zwrócić uwagę na kilka takich właśnie spraw. W końcu poza oficjalnymi ustaleniami naukowców istnieją całe rzesze teorii podważających wszystkim znaną wiedzę. Czy mają one jakąkolwiek rację bytu?

Ludzie żyjący razem z dinozaurami? Darwin pomylił się w swojej ocenie ewolucji gatunków na Ziemi? Epoki kamiennej nie było wcale? Wielki potop rzeczywiście miał miejsce, a nasza planeta… przecieka?

Tak brzmią rewelacje autora niniejszej publikacji. I chociaż poparte są pewnymi naukowymi dowodami, przy prostym, logicznym myśleniu trudno jest dać im wiarę. A dopuszczenie do głosu jednej „prawdy” z tych, przedstawionych przez Zillmera pociąga...

Optymista recenzuje | 2016-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2016

Hans-Joachim Zillmer podaje w wątpliwość wiele teorii, praw i założeń, które dotychczas uznawane byłe za jedyne poprawne. Dzięki temu lektura tej książki staje się interesująca i nie pozbawia czytelnika wypieków na twarzy. Autor wysuwa wiele naprawdę frapujących argumentów, które przeczą powszechnie przyjętym dogmatom. Zillmer w możliwe łopatologiczny sposób przedstawia słuszność swoich twierdzeń, czym skutecznie intryguje. Lektura tej książki sprawia wielką przyjemność i aktywuje nasze szare komórki. Zatem gorąco polecam.

Więcej: recenzjeoptymisty.blogspot.com

deColberg | 2016-02-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jedna z tych książek, po której już nic nie jest takie jak przedtem. O ile "Zakazana Archeologia" Cremo i Thompsona ukazała, że ewolucja i oficjalna historia człowieka jest kłamstwem to jednak cały czas uznawała oficjalną historię planety i sposób datowania ("kreacjonizm Starej Ziemii"). Zillmer stara się dowieść, że Ziemia jest bardzo młodą planetą kwestionując nie tylko teorii ewolucji, ale również oficjalne koncepcje geologiczne ("kreacjonizm Młodej Ziemii").

Kamila | 2011-11-04

Merytorycznie niekonsekwentna