Pomyłka Darwina

Darwins Irrtum
832411176X
tajemnice ludzkości,
hunter

Zadziwiające dowody podważające teorię ewolucji.

metalzul86 | 2015-04-07
Przeczytana: luty 2015

Na początku było nawet zabawnie, ale im dalej tym miałem do siebie coraz większe wyrzuty. Jest tyle mądrych książek a ja się zdecydowałem na brednie jakiegoś nieuka. Nieugięty, postanowiłem jednak, że wytrwam do końca. Udało się. Zatem mogę w skrócie stwierdzić, że autor ma podstawowe braki w wiedzy na temat świata, jest ignorantem, albo dokonuje świadomych manipulacji. W każdym razie to „dzieło” nie ma żadnej wartości naukowej ani poznawczej. Wysnuwane w nim „teorie” są tyle śmieszne co żenujące. Autor nie ma pojęcia czym jest teoria ewolucji, co ukazuje już w prologu, twierdząc: "Jeżeli uda się dowieść, że gatunki, które rzekomo rozwijały się kolejno, w rzeczywistości występowały jednocześnie, będzie to oznaczało, że ewolucja nie istniej […]". I dalej: "[…] ewolucja gatunków w obliczu przełomowych globalnych katastrof staje co najmniej pod znakiem zapytania. W końcu przecież z samej definicji to jednostajny rozwój był założeniem ewolucji". Kolejny cytat: "[…] żywa...

Chris_Carrion | 2012-12-18

Książka kiepska. Wyraźnie widać że autor nie rozumie tego czego krytykuje (teoria ewolucji, datowanie izotopowe etc). Teorie autora, kreacjonisty młodej ziemi, są kuriozalny-taki miks dosłownego traktowania Biblii i kosmitów.

Jedyne co interesujące to różne ciekawostki, rzekomo mające dowodzić młodego wieku ziemi*. Niestety potraktowane są przez autora bardzo jednostronnie.

*Np. taki "London-Hammer"

niemczyk13 | 2013-05-07
Przeczytana: 07 maja 2013

Książka bardzo dobra. Proszę nie patrzeć na opinię typowych ewolucjonistów. Autor w piękny sposób pokazuje błędy i sprzeczności w teorii ewolucji, która w dzisiejszych czasach jest ukazywana jako naukowe stwierdzenie. Pokazuje dowody na błędne rozumowanie ewolucjonistów, ich błędne tłumaczenie faktów zawartych w skamieniałościach, itd... Polecam osobom szukającym prawdy:)

Tobiasz | 2015-08-31
Przeczytana: 27 lipca 2015

Prawda jest taka, że "prawda boli nieugiętych zwolenników teorii ewolucji". Nie pozostaje im nic innego, jak negować wszelkie, nawet najbardziej logicznie dowodzone fakty. A takich tu nie brakuje.

ryszpak | 2013-07-19
Przeczytana: 06 marca 2005