Pomyłka Darwina

Hans-Joachim Zillmer Wydawnictwo: Amber Seria: Tajemnice przeszłości popularnonaukowa
Darwins Irrtum
832411176X
Sławomir Rzepka
Tajemnice przeszłości
tajemnice ludzkości

Prawda jest taka, że "prawda boli nieugiętych zwolenników teorii ewolucji". Nie pozostaje im nic innego, jak negować wszelkie, nawet najbardziej logicznie dowodzone fakty. A takich tu nie brakuje.

Na początku było nawet zabawnie, ale im dalej tym miałem do siebie coraz większe wyrzuty. Jest tyle mądrych książek a ja się zdecydowałem na brednie jakiegoś nieuka. Nieugięty, postanowiłem jednak, że wytrwam do końca. Udało się. Zatem mogę w skrócie stwierdzić, że autor ma podstawowe braki w wiedzy na temat świata, jest ignorantem, albo dokonuje świadomych manipulacji. W...

Książka kiepska. Wyraźnie widać że autor nie rozumie tego czego krytykuje (teoria ewolucji, datowanie izotopowe etc). Teorie autora, kreacjonisty młodej ziemi, są kuriozalny-taki miks dosłownego traktowania Biblii i kosmitów.

Jedyne co interesujące to różne ciekawostki, rzekomo mające dowodzić młodego wieku ziemi*. Niestety potraktowane są przez autora bardzo...

• NAUKOWE
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt