Kłamstwo ewolucji

Tłumaczenie: Roman Kosiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice Przeszłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Evolutionslüge : die Neandertaler und andere Fälschungen der Menschheitsgeschichte
hunter

Autor wykazuje, że cała doktryna historii ludzkości jest oparta na kłamstwie i przemilczeniach. Datowania zmyślano i fałszowano dowody, które miały przedstawiać oficjalną wersję dziejów naszych przodków.

żabot | 2013-04-13
Przeczytana: 2012 rok

Owszem, autor stawia parę ciekawych tez, ale ...kłamie samym tytułem swego "dziełka", bo wcale nie podważa ewolucji jako takiej. Przedstawia czytelnikowi liczne, jego zdaniem kontrowersyjne "fakty", za które nie chce się jakoby wziąc główny nurt nauki. Niestety niejednokrotnie usiłuje manipulować czytelnikiem, by ten uwierzył, że całe zastępy naukowców to idioci a tylko on ma rację. Na pewno warto poczytać jako ciekawostkę, ale nie jako podstawowe źródło wiedzy o mechanizmach ewolucji.

Kamil Nebula | 2013-12-24

Naciąganie i pomijanie faktów, wysuwanie błędnych hipotez - to tak w skrócie.

Kinga89 | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Bardzo ciekawa książka zawierająca rzeczywiste aspekty i mity o ewolucji człowieka.

acinonyx | 2014-12-28
Przeczytana: 20 grudnia 2013

Autor stara się podważyć powszechnie przyjęte twierdzenia ewolucji. Dużo słusznej argumentacji jeśli chodzi o krytykę, jednak gorzej mu idzie w udowadnianiu własnych tez.

sówka | 2015-12-29
Adoriano | 2015-06-24