Sprawa Andreassonów

The Andreasson Affair
83-85212-01-9
ufo
killinghand

Głośna, wielokrotnie wznawiana w USA książka jednego z najwybitniejszych amerykańskich badaczy zjawiska UFO opisująca przypadek Betty Andreasson, która w roku 1967 została wbrew swojej woli zabrana z domu przez istoty pozaziemskie i przetransportowana do innego świata. Przypadek Betty Andreasson, któremu poświęcono już pięć książek uchodzi za najciekawszy w całej literaturze ufologicznej. Książka jest bogato ilustrowana znakomitymi rysunkami wykonanymi przez samą Betty Andreasson, które pomagają Czytelnikowi dokładnie wyobrazić sobie przebieg jej przeżycia.

źródło opisu: http://www.nexus.media.pl

jasisz | 2014-02-13

Nie mam pojęcia skąd ta książka pojawiła się na mojej półce, a miałem jakimś cudem dwa egzemplarze. Było to chyba moje pierwsze zetknięcie z tematem porwań przez UFO (nazywane w książce NOLami) i na długo utkwiło mi to w pamięci.
Na młodym człowieku wszystko to robiło niesamowite wrażenie - historia, zamieszczone rysunki, odczyty z wariografu, hipnoza użyta "w śledztwie" oraz cały wątek religijno-mistyczny.
Nie mam zamiaru czytać podobnych książek, ale wcale nie żałuję tej, która - w bardzo pokrętny sposób - otworzyła mi horyzonty i zdałem sobie sprawę, że na świecie żyją setki ludzi, którzy wierzą w podobne rzeczy. Ba! piszą o tym nawet książki!

killinghand | 2012-08-25

całkiem ciekawa historia, ale czy prawdziwa ... ?