Czekolada. Rozkosz dla wszystkich zmysłów

Tłumaczenie: Jacek Aksman
Wydawnictwo: Naumann & Gobel Verlagsgesellschaft
978-3-625-11998-2
kuchnia, praliny
Róża_Bzowa

Czekolada ma w sobie tak wielką magię, że temu darowi tropików nieustannie wznosi się w filmie, literaturze, a nawet muzyce kolejne pomniki. Czekolada nikogo nie pozostawia obojętnym. Wśród ponad 100 wyrafinowanych kreacji z czekoladą w roli głównej z pewnością każdy znajdzie dla siebie nowy ulubiony smakołyk. Dzięki pięknym kolorowym zdjęciom ilustrującym przepisy oraz precyzyjnym wskazówkom...

Wśród ponad 100 wyrafinowanych kreacji z czekoladą w roli głównej z pewnością każdy znajdzie dla siebie nowy ulubiony smakołyk. Dzięki pięknym kolorowym zdjęciom ilustrującym przepisy oraz precyzyjnym wskazówkom samodzielne przygotowanie każdego z czekoladowych przysmaków we własnej kuchni okaże się dziecinną igraszką.

źródło opisu: Z okładki

elwira | 2012-12-30