Pieśń gwiazd

Gospel of the stars
837245048X
tajemnice ludzkości,
hunter

Starożytni przewidzieli losy ludzkości i nanieśli te przepowiednie na kosmiczną mapę nieba. Niebiański zegar nieprzerwanie odzwierciedla cykliczność dziejów ziemskich cywilizacji na przestrzeni wieków. Gwiezdna tarcza została podzielona na dwanaście części, a konstelacje w nich zawarte otrzymały tożsamość i nazwy. Tak powstały znaki zodiaku. Fascynująca zbieżność pomiędzy zodiakiem, tarotem,...

Tak powstały znaki zodiaku.
Fascynująca zbieżność pomiędzy zodiakiem, tarotem, tradycyjną numerologią, kabałą, klasyczną mitologią i innymi systemami symboli ujawnia niezmienny porządek dziejów ludzkości.

pozeraczksiazek | 2015-03-03
fiendishfiancee | 2016-07-29