Bogowie początków

Okładka książki Bogowie początków Peter Lemesurier
Okładka książki Bogowie początków
Peter Lemesurier Wydawnictwo: Amber Seria: Księgi Tajemnic popularnonaukowa
1999-01-01
8372452067
Małgorzata Koźbiał
tajemnice ludzkości

Mam bardzo mieszane uczucia jeśli chodzi o tę książkę. Przeważają te negatywne. Na plus na pewno można zaliczyć bardzo dokładne opisanie wszelakich wymiarów wielkiej piramidy oraz łopatologiczne wyjaśnienie teorii Einsteina. Na tym jednak pozytywne wrażenia się kończą, bo cała teoria jaka została osnuta na bazie zależności wymiarowych, kształtów korytarzy i ich układu w wielkiej piramidzie jest tak nieprawdopodobna, tak naciągana, że w niektórych momentach aż śmieszna. Jestem człowiekiem o otwartym umyśle, zwykle nie neguję niczego, czego nie potrafię udowodnić, a biorę to za możliwe i prawdopodobne, ale tutaj odpadłem. Książka jest idealnym dowodem na to, że do pewnych zależności można dopasować dowolną, nawet najbardziej niesamowitą teorię. Pozostaje jedynie pozazdrościć Autorowi fantazji.

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • UFO, Teorie alternatywne, Paleoastronautyka, Duchy
  • Do kupienia
  • Tajemnice Świata
  • [Amber][Księgi tajemnic]
  • Różni autorzy - ,,Księgi tajemnic'' (Amber)
  • Egipt

Dodaj cytat z książki Bogowie początków