Nostradamus o XXI wieku

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Nostradamus in the 21st Century and the commingInvasion of Europe
83-7404-031-9
Łukasz

Niepokojące proroctwa Nostradamusa są dzisiaj wyjątkowo na czasie. Autor książki, Peter Lemesurier, analizuje przepowiednie słynnego jasnowidza na nowe tysiąclecie. Uwzględniwszy wyniki najnowszych badań historyków i biografów i przetłumaczywszy około 100 wierszy Nostradamusa - przedstawia zapierający dech w piersi, szczegółowy scenariusz nadciągającej na Europę potężnej inwazji militarnej. Ujawnia zagadki z życia proroka, omawia jego metodę datowania przyszłych zdarzeń, próbuje też udowodnić, że u progu nowej epoki przepowiednie Nostradamusa są wciąż aktualne.

kaka | 2016-06-09

Stek bzdur. Autor starał się interpretować chronologicznie wybrane przez siebie centurie. Niestety wiele z nich się nie sprawdziło i się nie sprawdzi...

niemampomysłunanick | 2017-01-12

Tak sobie, ale dla zabicia nudy idealna.

evilly | 2011-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2011

Czytało się przyjemnie, co nie zmienia jednak faktu, że w żadne proroctwa nie wierzę, a już zwłaszcza tak niejasne jak te Nostradamusa. Na dobrą sprawę, każdy może je interpretować po swojemu... Patrząc jednak z przymrużeniem oka: "Nie wiem, co ten koleś brał, ale musiało dawać niezłego kopa!" ;)

101kropka101 | 2011-04-28

Proroctwa Nostradamusa mają to do siebie, że można je odnieść do wielu wydarzeń. W obliczu różnych katastrof, które nawiedzają świat wielu sięga do przepowiedni Nostradamusa i tam dochodzi do wniosku, że on TO wiedział. Książka mnie rozczarowała i raczej nie sięgnę po nią drugi raz.

Marlena | 2017-02-11
Joanna | 2016-10-21