Bogowie Edenu

Wydawnictwo: Amber
Gods of Eden
tajemnice ludzkości,
hunter

Autor - najwybitniejszy badacz tajemnic starożytnych cywilizacji - przedstawia nowe fakty dotyczące tajemniczych początków życia ludzkiego w formie pasjonujących poszukiwań intelektualnych. Znajdują się tu opisy fascynujących badań, które starają się przybliżyć biblijny świat Edenu z punktu widzenia rzeczywistości historycznej. Książka ta uważana jest za jedną z najważniejszych prac w dziedzinie badań nad początkami cywilizacji.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Andrzej | 2016-01-02