Nostradamus: Almanach naszej przyszłości

Nostradamus: The final reckoning
ezoteryka, senniki, horoskopy
Zofia Grudzińska
Nostradamus przepowiednie almanach

Kontynuując czytanie książek o tematyce ezoterycznej jakie kupiłem za grosze na kiermaszu bibliotecznym sięgnąłem po tę traktującą o przepowiedniach Nostradamusa i paru innych jasnowidzów.

Peter Lemesurier zebrał przepowiednie i spróbował ułożyć je w chronologicznym porządku. Z perspektywy czasu (książka zaczęła opowiadać o wydarzeniach z 1995 roku) jest to śmieszny stek...

Dodaj cytat z książki Nostradamus: Almanach naszej przyszłości