Kolor trawy o świcie

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
830301949x
Merist

"Kolor trawy o świcie" zawiera opowiadania przeznaczone dla starszych dzieci i młodzieży, poświęcone relacjom między beztroskim światem dziecka a starością i jej doświadczaniem, samotnością a czasami rozpaczą. Ten trudny temat ujęła autorka w czterech wariantach bardzo urozmaiconych, żywych, a nawet sensacyjnych akcji, trzymając czytelnika w napięciu, ale także wywołujących wzruszenie i pobudzających do refleksji.

źródło opisu: Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Jacek47 | 2016-12-18
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Cztery wzruszające opowiadania o różnicy pokoleniowej , o dialogach młodzieży z ludźmi dojrzałymi , z ludźmi z praktyką życiową . Opowiadania mówiące o egzystencji i wyciąganiu wniosków .Ujmująca i pouczająca , wzbudz refleksje czytając. Polecam

Sienna | 2017-07-30
| 2017-01-26