Na zawsze

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 18)
Wydawnictwo: Baobab
Forever
romans, Teraz i na zawsze
Wanda

Mimo ponurego i samotnego dzieciństwa, Darci Monroe zachowała niewiarygodną pogodę ducha, entuzjazm i umiłowanie życia. Jako asystentka przystojnego milionera poświęca mu więcej niż czysto zawodową uwagę. Jej pracodawca próbuje odkryć tajemnicę zniknięcia swoich rodziców. Obdarzona 'darem' Darci może mu w tym pomóc.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Joanna | 2017-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Ta książka nie zachwyciła mnie. Gdzieś ktoś przekombinowal. Historia jakich wiele a ciągła się niemilosiernie. A te zjawiska nadprzyrodzone to nie dla mnie. Jedynie prolog był super.

W tej historia jest magia,miłość i zbrodnia, wspaniale relaksuje...bardzo fajny, uroczy romans bardzo mi się podobał przeczytałam z przyjemnością przyjemny relaks zapewniłam sobie i odpoczynek przy lekturze.

eve | 2014-01-11

Fajna książka - relaksuje. Ukazuje dziewczynę pozytywnie nastawioną do życia. Dziewczyna do rany przyłóż - unika konfliktów, nawiązuje szybko relacje międzyludzkie. Potrafi się cieszyć jak dziecko z nowych ciuchów czy biżuterii.

moniss | 2017-11-15
Przeczytana: 12 września 2017

Książka o magii, miłości i zbrodni.
W trakcie czytania okazało się, że już ją znam i czytałam ją kilka lat wcześniej (wtedy też mi się podobała).
Co prawda nie jest najwyższych lotów, ale czyta się ją przyjemnie

Kasia W-ka | 2012-09-09
Przeczytana: 09 września 2012

Dużo fantazji, zjawisk nadprzyrodzonych, strachu, ale wszystko bardzo, bardzo ciekawe. Polecam!

Adrianna | 2017-01-07

Pierwsza część pięknej historii, Miłość silniejsza niż wszystko

Anna | 2018-03-20
Przeczytana: 07 kwietnia 2018