Panna szlachetnego rodu

Tłumaczenie: Elżbieta Dobrzańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Stary romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
83-85397-63-9
romans
Marek

Akcja powieści toczy się w XVII wieku w Anglii. Bohaterką jest piękna Klorynda, panna szlachetnego, choć zubożałego rodu. Klorynda wychodzi za mąż za bogatego hrabiego, a po jego śmierci staje się dziedziczką znacznej fortuny. Teraz nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby poślubiła szlachetnego i od dawna uwielbianego przez siebie księcia Osmonde. A jednak... Odrzucony niegdyś przez Kloryndę modny kawaler i uwodziciel serc niewieścich, John Oxon, chce za wszelką cenę zdobyć rękę Kloryndy. Nie waha się nawet przed szantażem.

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=76547

źródło okładki: własne