Będzie super, Carmen!

Tłumaczenie: Joanna Anczura
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Internat nad Jeziorem Genewskim". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Die Entführung
Internat
Iga

Carmen to młoda Portorykanka, której rodzice są rozwiedzeni. Carmen mieszka i uczy się w Genewie. Jej ojciec również zamieszkuje w tym mieście, jednak Carmen mieszka w szkolnym internacie, ponieważ tata nie ma czasu, żeby się nią opiekować. Matka Carmen rzadko widuje się z córką, bo wciąż podróżuje po świecie. Carmen ma za to wspaniałą przyjaciółkę Manuele, dzielącą z nią pokój w internacie. Pewnego dnia Carmen wpada na pomysł, jak znów połączyć swoich rodziców. Postanawia sfingować swoje porwanie, licząc na to, że niepokój o jej los odbuduje małżeństwo rodziców.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: Własne

Tassiaa | 2014-03-31

Książka pełna wrażeń, warta przeczytania.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 28 marca 2006