Wirtualna płeć

Wydawnictwo: Amber

Wirtualna Rzeczywistość to wystawa, na którą kumpel wyciąga Justine. A jeśli już tu jest, czemu nie miałaby skorzystać z bezpłatnej demonstracji któregoś komputeraa Na przykład tego z napisem Alternatywna Rzeczywistość. Stwórz sobie zupełnie nowy wizerunek . Niezła zabawa. Pod warunkiem, że można ją przerwać. I Justine przerywa... Tylko trochę za późno. Jej wizerunek jest naprawdę zupełnie nowy !!!

Tiger | 2013-07-05
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 06 lipca 2013

Lekka książka. Szybko się czyta.

gakuko | 2012-01-03
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: grudzień 2011

Fajnie się ją czytało, ale został mi po niej jakiś niesmak, jakby pod koniec autorka nie miała pomysłu jak skończyć, a zaczynało jej brakować papieru.

Kimmm | 2010-12-11

Dziwna książka. Dziewczyna zmienia się w chłopaka, próbuje odwrócić tą zmianę. Doprawdy dziwne było to wszystko.

foreverrebel | 2011-02-20

Podobała mi się ta książka. Wątek wirtualnej rzeczywistości jak dla mnie bardzo ciekawy.

Wiktoria | 2012-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2012 (od maja)

Polecam, ale dla zabicia czasu.

Valuable | 2016-09-23
zarbosy | 2016-07-13