Elka - dziewczyna czy chłopak?

Tłumaczenie: Grażyna Czubek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Internat nad Jeziorem Genewskim". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Sissi will ein Junge sein
83-7123-376-0

Ela Bartosh pisze po nocach powieści, nie chce rozmawiać z koleżankami i codziennie obcina nożyczkami włosy przy samej skórze... Dlaczego? Czyżby do internatu nad Jeziorem Genewskim, gdzie uczą się dzieci dyplomatów i pracowników międzynarodowych organizacji przyfrunęła z Marsa? Może chce się w ten sposób wyróżnić? A może przeżyła zawód miłosny? Jeśli chcecie poznać sekret ostrzyżonej na...

Jeśli chcecie poznać sekret ostrzyżonej na chłopaka blondyneczki i dowiedzieć się ciekawych szczegółów z życia nietoperzy, przeczytajcie tę książkę.

źródło opisu: okładka

wazka1604 | 2016-04-23