Skok w bok

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Playing Away
powieść,
hunter

Od ponad roku Connie jest szczęśliwą mężatką. Ale właśnie spotkała Johna Hardinga. Wyobraź sobie najseksowniejszego faceta na świecie. Napalonego przystojniaka, który wyrywa panienki na prawo i lewo. Jest zabawny, pewny siebie, ma gdzieś wszelkie zasady. Uwielbia pubowe życie. To facet bez skrupułów.

| 2014-03-02
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 02 marca 2014

Mimo, iż główna bohaterka momentami denerwowała mnie do tego stopnia, że miałam ochotę wejść w tę książkę i osobiście się z nią rozprawić, i pomimo faktu, że autorka ma tendencję do przeciągania fabuły, to polubiłam tą książkę.
Odczucia samej bohaterki są brutalnie szczere i prawdziwe. Zwłaszcza dwa/trzy ostatnie rozdziały są niezwykle opowiedziane.
Ta książka pokazuje, jak wiele możemy stracić przez własną głupotę, ignorancję, egoizm. Czasami przemyślenia Connie, głównej bohaterki, potrafią dać w twarz. Nie starałam się z nią utożsamiać, a jednak kibicowałam jej w staraniach naprawiania tego, co spieprzyła, jak i przeżywałam wszystko na swój sposób.
Teraz już wiem, że ngdy nie chcę się nawet otrzeć o zdradę.

Beata | 2011-02-24
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 24 lutego 2011

Typowa historia zdrady z nietypowymi odczuciami kobiety. Jak odczuwają pożądanie kobiety, a co powoduje fascynację mężczyzn? Polecam z całego serca. Zdradziłaś? A może chciałaś zdradzić? Ta książka odpowie Ci na pytanie, ile byś straciła.

Paulina Pawłowska | 2014-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2014

Trudno było mi przez nią przebrnąć, do czytania zabierałam się pięć razy, za piątym się udało skończyć. Za dużo opisów. Pod koniec robi się ciekawa, jednak spodziewałam się innego, bardziej dramatycznego zakończenia.

Monika | 2013-09-12
Przeczytana: 10 września 2013

Musiałam wracać kilkakrotnie aby przeczytać tą książkę.
Treść ciekawa, ale ciągnie się troszkę.

mandarynka | 2012-12-14

porzucona po kliku rozdziałach

Katephna | 2014-07-02

Fajnie sie czytało ..tyle:)

portana | 2016-07-31
sosiks | 2016-07-02