Ubezpieczenia społeczne i na życie

Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
837405154X
biznes, finanse

Tematyka książki ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenia na życie jest niezwykle aktualna nie tylko ze względu na dokonującą się reformę sfery ubezpieczeń, ale także z uwagi na potrzebne dostosowania w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Poruszana problematyka odnosi się nie tylko do teorii, ale i do praktyki ubezpieczeniowej. Przekazując niniejszą książkę do rąk Czytelników mamy nadzieję, że zawarte w niej treści wzbudzą zainteresowanie wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ubezpieczeń, a więc zarówno specjalistów reprezentujących tę dziedzinę, jak i studentów. Okładka: miękka, Rok wydania: 2004,

Sabak90 | 2015-11-09
ewelina1992ewela | 2013-12-27