Kobieta na zakręcie

978-83-743625-66
kobieta, zwierzenia
literatura faktu
malineczka74

Książka powstała na podstawie autorskiego programu telewizyjnego, emitowanego od dwóch lat w TVN Style. Jej treścią są prawdziwe historie kobiet, które nie mają sztabu ludzi do kształtowania wizerunku, a mimo to są atrakcyjne. Kobieta na zakręcie pokazuje, że na nic nie jesteśmy skazane, że można naprawić każdy błąd, zatrzymać każdą klątwę rodzinną, odwrócić każdą przepowiednię i żyć swoim życiem

źródło opisu: www.matras.pl

źródło okładki: www.matras.pl

Happywoman | 2011-07-09
Na półkach: 2011, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: kwiecień 2011

Książka daje wewnętrzną moc, że my kobiety zawsze znajdziemy rozwiązanie...

Loony_lunatic | 2012-01-18
Przeczytana: 06 stycznia 2012

Pewnie to i głupie, ale czasami podnosi mnie na duchu myśl, że inni mają gorzej, myśl, że mogło być gorzej. Pozwala to dostrzec pozytywy. Musi istnieć smutek, żeby docenić radość. Wywiady Anny Maruszeczko z kobietami, które znalazły się na życiowym zakręcie i wyszły na prostą dają wiarę, że nawet z najtrudniejszym problemem można sobie poradzić i żyć potem normalnie, można być szczęśliwym. Najbardziej wstrząsnęła mną historia Urszuli Meli. Niesamowite, że coś takiego przydarzyło się w tak krótkim czasie jednej osobie i ta kobieta po takich przejściach nadal żyje i nie wegetuje, tylko żyje. Niesamowicie silna kobieta! Ta książka to dla mnie również ostrzeżenie, żeby nigdy nie myśleć: nic gorszego już nie może mnie spotkać, bo może, zawsze może być gorzej i lepiej się o tym na własnej skórze nie przekonywać. Historie opowiedziane przez bohaterki kobiety na zakręcie budzą lęk, niepokój (bo przecież mi też się może coś takiego przytrafić), a także nadzieje i siłę, bo nawet, jeśli coś...

Justyna | 2012-08-03
Przeczytana: 09 sierpnia 2012

Długo nie mogłam przebrnąć przez tę książkę, choć sama nie wiem dlaczego, bo historie w niej zawarte są ciekawe. Życiowe przede wszystkim. Historie kobiet, które jak wskazuje tytuł stanęły na zakręcie życia i dzięki temu co się wydarzyło stały się silniejsze. Książka momentami wzruszająca, dająca nadzieję, momentami sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Polecam.

Alex | 2012-08-31
Przeczytana: 2012 rok

Czyta się świetnie, choć historie w niej zawarte do wesołych nie należą. Idealna na prezent dla super kobiety.

Karola | 2013-09-15

Przesłaniem książki jest to , że w życiu wszystko się może zdarzyć i wtedy nie należy się poddawać tylko walczyć. Książka pozwala zrozumieć fakt, że w życiu liczy się to co w danej chwili i należy umieć się cieszyć z najdrobniejszych rzeczy, a nie przejmować sie drobnostkami.

Magda | 2014-10-12
Przeczytana: 2014 rok

Super książka. Ukazuje prawdziwe życie i sytuacje którym musimy stawić czoła żeby przetrwać. Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka. Wzruszyły mnie historie ludzi które opisała autorka. Godna polecenia.

Katephna | 2014-11-05

Super książka. Warto przeczytać i porozmyślać troszkę nad swoim życiem i je docenić.

Ofelia | 2016-06-19
anilewe | 2016-04-08