Nieujawniona tajemnica. Nie wszystko zostało powiedziane. Proroctwa fatimskie wciąż skrywają tajemnicę

Tłumaczenie: Wojciech Bernasiewicz
Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
Segreto non svelato : non tutto è stato detto : le profezie di Fatima celano ancora un mistero.
tajemnica, religia,
religia
hunter

Fatima i jej trzy tajemnice zaprzątają umysły i serca ludzi już od dawna. Skłaniają do pytań – wierzących i niewierzących, zwłaszcza wtedy, gdy na świecie dzieje się źle, gdy pojawiają się kataklizmy, gdy dzieje się coś ważnego. To „książka pełna pytań o Fatimę” pisze o. prof. Stanisław C. Napiórkowski we wstępie do polskiego wydania książki, przypominając m.in. o jednym z takich wydarzeń, wokół których ogniskują się ludzkie pytania – zamachu na życie Jana Pawła II. Sam papież zresztą wspomina w ostatniej książce "Tożsamość i tajemnica" o nici łączącej to wydarzenie z fatimskimi objawieniami.

Agata | 2014-06-21
Na półkach: Przeczytane, Religijne