Drewniana broń

Tłumaczenie: J. P. Zajączkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Westerny z 'Przygody'". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przygoda
Wooden Guns
przygodowa
Honorka22

Bohater książki, znakomity strzelec Jim Conover doznaje paraliżu prawej ręki. Teraz musi walczyć podwójnie: z własnym kalectwem i z zapalczywością tanich rewolwerowców, którzy dostrzegli szansę pokonania mistrza i zdobycia sławy. Szansę taką dostrzegł również zamieszkały na sąsiedniej farmie doktor - wróg rodziny Conoverów. Ośmielony kalectwem Jima wyzywa go na pojedynek. Ten, mimo że włada tylko lewą ręką, przyjmuje wyzwanie i staje do walki w obronie honoru rodziny.

źródło opisu: Wydawnictwo Przygoda, 1989

źródło okładki: zdjęcie autorskie