Nieposkromieni

Tłumaczenie: Janina Sujkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja ! Romans ! Przygoda !". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ALFA
Untamed
83-7001-350-3
western, kowboj, Dziki Zachód, przyroda
przygodowa
Honorka22

Western z Dzikiego Zachodu. Opowieść o farmerach i kowbojach. Życie codzienne Dzikiego Zachodu i opisy przyrody.

kserkses | 2016-01-25

Extra! Po prostu jednym tchem się przeczytała :P, lubię takie klimaty xD oj bardzo bardzo :D

elmejor | 2013-02-09
Przeczytana: 08 lutego 2013

Porządnie napisany western.
Dla miłośników Dzikiego Zachodu oraz czasów, gdzie dla mężczyzny dane słowo honoru jest ważniejsze niż życie pozycja obowiązkowa :)

Robert Pisula | 2016-10-09
Przeczytana: 09 października 2016

Kolejna Książka która mocno na mnie wpłynęła, a przerobienie jej to kwestia mgnienia oka bo tak zwalnia czas i nas porywa .

Fakt jest to opowieść fantastyczna ale nie wiem jak wy ale ja uważam że każdy z nas ma w sobie potężne i nawet mroczne siły .
U mnie wygląda to podobnie jak u głównego bohatera za pewnymi różnicami on dostał potężne dary ja musiałem je wypracować , czy to siłę czy sztuki walki. Ale razem z nim jestem niesamowicie spokojny opanowany i dobry .

Wszystko ma swoje i słaby punkt nasz bohater ma taki ze jest nie pozorny ale jak ktoś upuści mu krwi będzie go ścigał jak dziki zwierz. Ja nie znoszę chamstwa cwaniactwa i lenistwa ... i jak ktoś mnie wykorzystuje w nadmiernym stopniu to zobaczy moja metamorfozę. Fakt ze ona mnie przeraża ale tylko paru ludzi za granicami ją widziało i paru w PL mam nadzieje że ostatni raz tej siły ożyje w sporcie w boksie w sportowej rywalizacji .

A taka przestroga nie poniżajmy ludzi szczególnie słabszych bo w przyszłości może nam się...

Kamcia1211 | 2016-06-08
Na półkach: Przeczytane, Audiobook